fbpx
 

XMPie Kişiselleştirilmiş Yazılımı

Ücretsiz Deneyin

İletişim
Kişiselleştirildi

XMPie® teknolojisi müşterilerinizle sorunsuz ve etkili şekilde, gerektiği kadar iletişim kurmanızı sağlar.

Neden XMPie?

Değişken veri, birebir pazarlama, web’den baskıya çözümleri ve çapraz medya kampanya yönetimlerinin hepsini sadece XMPie tek bir ölçeklenebilir platformda birleştirmektedir.

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric “outside the box” thinking. Completely pursue scalable customer service through sustainable potentialities.

Xerox Türkiye

Sonuç Getiren Birliktelik

XMPie teknolojisi, büyük küçük yüzlerce markanın müşteri iletişimlerine güç veriyor.

Xerox Türkiye
KİŞİSELLEŞTİRİN

Uçtan uca Adobe iş akışı (ve daha fazlası) ile hedef kitlenizin her üyesi için kişiselleştirilmiş anlamlı ve değişken içerikler üretin.

ARTIRIN

Statik baskı ürünlerinden çok kanallı kampanyalara kadar her şeyi satabileceğiniz çapraz medya hizmetleri veya tam özellikli bir e-ticaret mağazası ekleyin.

ENTEGRE EDİN

Tamamen ölçeklendirilebilir bir çözümde bağımsız sistemlerin (CRM, ERP, ve DAM gibi) fonksiyonlarını artırmak için uygulama programlama arayüzlerimizi (API) kullanarak güç katın.

OTOMATİKLEŞTİRİN

Baskıdan çoklu kanala kadar kampanyalarınızı sadece tek bir platformda tasarlama, kurma, otomatikleştirme ve ölçme kabiliyetiyle işletmenizi dönüştürün.

XMPie®
Ücretsiz Deneyin

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button