fbpx
 
Xerox

İş Yönetimi
Yazılımı

Dijital Baskı Makineleri

Xerox Dijital Baskı Makineleri ve Fotokopi Makinelerinin uygulamalarının keşfedin iş akışınızı kontrol edin ve kendinize vakit ayırın. Kendinize çalışma filoları oluşturun. İş akışlarınızı yönetin. Dokümanlarınızı Dijital ortamlarda saklayabilirisiniz. Yazılım ihtiyaçlarınızı gidererek iş yerinizde çıkacak iş akış sorunlarına önlem alıp hızlı işlemler sağlayarak kendinize vakit ayırtabiliriz.

İhtiyacınıza ait yazıcı, fotokopi ve dijital baskı makinesini versalink ailesi ya da altalink ailesindeki cihazlarımızı incelerek seçebilirsiniz. Bizimle iletişim sağlayarak avantajlı fiyat ve fırsatlardan yararlanın.

Ofisine uygun fotokopi makineleri veya dijital baskı makinesiyle çalışmaya başlayınca daha verimli çalışma saatleri elde ederek kendinizi ekibinize gündelik işlerin çıktı zaman kayıplarını önüne geçip iş yükünüzü üzerinizden alınacak.

Cihazlarımız renkli yazıcı yani renkli çıktı olarak gerçek kaliteli renkler ile çıktılar verir. Grafik, tasarım, kartela düzenleme, haritalama ve dahası birçok renkli çıktı ile çalışma yapmak gibi birçok alanda ve meslekte her zaman önemli olan renkler çalışma yapmak önemlidir. Size gerçek renkler ve kalite baskılar iş geliştirmenize yardımcı olacak ve

Baskı Yönetimi

Baskı yönetim yazılımı çözümlerimizle önemli bilgilerinizi koruyun ve yazıcı filonuzu yönetin. Fazla kullanıcı yönetim sorunları yaşamayın. Filonuzu inşaa edin.

Baskı Üretim İş Akışı

Entegre iş akışı yazılımımızla süreçleri otomatikleştirin ve baskı operasyonunuzun uçtan uca artırın. Bu sayede büyük sorunlarla karşılaşmadan çözümlemek iş akışını hızlandırırsınız.

XMPie®Kişiselleştirilmiş Baskı

Müşterilerinizle iletişim kurmanızı sağlayan XMPie® teknolojisi. Değişken veri, birebir pazarlama, web’den baskıya çözümleri  XMPie tek bir ölçeklenebilir platformda birleştirmektedir.

İş Akışı Uygulamaları

Xerox Yetkili ServisSektörün en esnek üretkenlik işlevleri ve uygulamaları öğrenin zamanınızı geri kazanın. Seri baskılar ile kendinizi zaman kazandırın. Xerox Dijital Baskı Makinelerinin Avantajlarını yakalayın.

Xerox Türkiye
En Son Yazılım Yeniliği

Xerox Dijital Baskı Teknolojileri

Baskı Yazılımlarının Çalışma Kolaylığı
Xerox

FreeFlow® Core

FreeFlow®Core
Xerox

XMPie®

XMPie®
Xerox

ConnectKey®

ConnectKey®
Xerox

DocuShare®Flex

DocuShare®Flex
Xerox

DocuShare®7

DocuShare®7
Xerox Yetkili Servis

Doküman Çevirisi

Doküman Çevirisi
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button