fbpx
 

BlogFotokopi Makinesi Nasıl Kullanılır?

Fotokopi makinesi nasıl kullanılır, sorusu firmamıza sıklıkla yöneltilen soruların başında geliyor. Üretimini ve satışını yapmakta olduğumuz, Xerox makinası ürünleri oldukça kolay bir kullanım özelliğine sahiptir. Fotokopi makinesi nasıl kullanılır, cihaz kolayca kullanım için özel açıklamalı tuşlara sahiptir. Cihazın üzerinde bulunmakta olan düğmeleri kontrol ederek kolayca fotokopi çekme işlemini yerine getirebilirsiniz.

Fotokopi makinesi kullanımı aşamaları ve fotokopi makinesi kullanımı aşamaları oldukça pratik birkaç işlemden oluşmaktadır.
• Fotokopi çekebilmek için en başta makinanın açık olup olmadığından emin olunuz.
• Ardından kopyasını almak istediğiniz materyalim fotokopi makinası özel bölümüne doğru bir şekilde yerleştiriniz.
• Kopya sayısını belirlemek için cihaz üzerinde yer alan kopya sayısını tuşları kullanarak seçeniz.
• Ardından fotokopi çeklimi sırasında renkli çekim ya da siyah beyaz fotokopi çekimi için gerekli tuşlamayı gerçekleştirin.
Yapılan seçimler ve tuşlamaların hemen ardından istenilen sayıda fotokopi kolayca cihazın cıkış haznesinden kolayca elinize ulaşmaktadır.

Kiralık fotokopi makinesi nasıl kullanılır sorusunun yanıtı yukarıda bahsedilmekte olan aşamalardan oluşmaktadır. Dilerseniz cihazın kullanma kılavuzunu takip ederek de kolay bir şekilde baskı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fotokopi makinesi nasıl kullanılır, fotokopi makinesi nasıl yapılır, fotokopi makinesi tarayıcı nasıl kullanılır, fotokopi makinesi tarama nasıl yapılır, fotokopi makinesi bakımı nasıl yapılır, fotokopi makinesi kullanımı, fotokopi makinesi nasıl çalıştırılır, fotokopi makinesi nasıl açılır ve büyük fotokopi makinesi kullanımı gibi konularda çok detaylı bilgiler almak için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xerox Türkiye

Dijital Baskı Çözümleri

Fotokopi Makineleri

Yetkili Bayii ve Teknik Servis Hizmetleri

Takip EtPort Teknoloji Sosyal Medya
Yeniliklerimizden haberdar olmak için takip edin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button