fbpx
 

BlogFotokopi Makinesi Geçmişten Günümüze

Oldukça özel değişimlere uğramış durumdadır. İlk piyasa çıkan makinalar devasa büyüklüklerden oluşup çok fazla alanı kaplamaktadır. Yine ilk dönemlerde üretime alınmakta olan fotokopi makinelerinin özellikleri bir ya da iki adeti geçmeyecek türdendi.

İlk Fotokopi Makinesini Kim İcat Etti?
İlk fotokopi makinesini ise kaynaklara bakıldığında 1938lı yıllarda ortaya çıktığı açıklanmaktadır. İcadı chester carlson isimli bir kişi tarafından yapılmıştır. Günümüzde satışa sunulmakta olan fotokopi makineleri genel olarak karbon elementi kullanılarak hayata geçirilmektedir. Karbon özellikli tonerler yardımı ile istenilen sayıda belge kopyalanarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Kiralık fotokopi makinesi geçmişten günümüze çok çeşitlenerek ve çok zengin özellikleri üzerine alarak ulaşmış durumda. Piyasaya çok çeşitli markalar aracılığı ile sürülen cihazlar kendi arasında farklı özellikleri ile sıralanmaktadır.

Xerox fotokopi makinesi, günümüzün en gelişmiş teknolojik cihazlarını oluşturmaktadır. Piyasanın en çok bilinen ve tercih edilen fotokopi marinaları bu marka adı altında farklı iş ortamlarına dahil edilmektedir. Konica minolta fotokopi makinesi ürünleri, günümüzde hem satıl makta hem de müşterileri için kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Xerox fotokopi makinesi geçmişten günümüze çok zengin özellikleri ile çıkmaktadır. On farklı özelliği bünyesinde bulundurmakta olan makineler, kişilerin ortaya çıkmakta olan ihtiyaçlarını aynı cihaz üzerinden kolayca giderebilmektedir. Oldukça müşteri dostu ekonomik ürünler olması sebebiyle de tercih edilme ayrıcalıklarını öne çıkartmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xerox Türkiye

Dijital Baskı Çözümleri

Fotokopi Makineleri

Yetkili Bayii ve Teknik Servis Hizmetleri

Takip EtPort Teknoloji Sosyal Medya
Yeniliklerimizden haberdar olmak için takip edin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button