fbpx
 

BlogFotokopi Makinesi Çalışma Prensibi

Xerox markalı ürünlerde oldukça basit olmaktadır. Kullanma kılavuzunda anlatılmakta olan aşamaları takip ederek kolay bir biçimde kiralık fotokopi makinesini çalıştırarak sorunuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Fotokopi Makinesi Çalışma Prensibi satışını yapmakta olduğumuz ürünler ile birlikte kullanma kılavuzunda açıkça anlatılmaktadır.

Sorunsuz bir şekilde kullanmak için sizlerde bu kılavuza dikkat edebilirsiniz. Diğer farklı markalardan oluşan cihazlarda olduğu karmaşık ya da anlaşılmayan bir kullanım özelliğine sahip değildir. Piyasanın en çok tercih edilmekte olan Xerox fotokopi markalarını kullandığınız sürede hiç zorlanmaz ve birkaç adımda fotokopilerinizi yapabilirsiniz. Tarama ve faks işlemleriniz gibi çok farklı ihtiyaçlarınıza aynı cihazlarımız üzerinden yerine getirebilirsiniz.

Fotokopi Makinesi Çalışma Prensibi Nedir?
• Fotokopi Makinesi Çalışma Prensibi, diğer makinalarda olduğu gibi en başta açma kapama tuşunu kullanarak gerçekleşmektedir. Cihazın fotokopi çekebilmesi için açık olması en önemli prensiptir.
• İçerisinde kâğıt olması ve cihazın bu kağıtları rahatlıkla alabiliyor olmasıdır. Bu sebeple gerekli sayıda kâğıdın önceden hazırlanarak makine beslemesine konulmalıdır.
• Fotokopi hizmeti alınacak ise kopya tuşuna basılmalıdır.
• Kopya alınacak sayı cihaza girilmelidir. Yapılan baskı adedinin ardından işlem baskı tuşuna basmak ile gerçekleşmektedir.

Ardından en son aşama olarak renkli ya da renksiz kopya çekme tuşunu tuşlayarak fotokopi makinesi çalışma prensibi ne uygun bir şekilde işleminizi sizlerde tamamlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xerox Türkiye

Dijital Baskı Çözümleri

Fotokopi Makineleri

Yetkili Bayii ve Teknik Servis Hizmetleri

Takip EtPort Teknoloji Sosyal Medya
Yeniliklerimizden haberdar olmak için takip edin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button