fbpx
 

BlogFarklı Ödeme Seçenekleri ile Yazıcı ve Fotokopi Kiralama

Farklı ödeme seçenekleri ile yazıcı ve fotokopi kiralama firmamızın en popüler hizmetlerindendir. Yüksek maliyetlerden kurtularak işinizi en kestirme yoldan tamamlamak için birbirinden farklı yazıcı ve fotokopi makinası markalarının ürünlerini kiralayabilirsiniz.

Esnek ve çok ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde ister iş hayatınız isterseniz bireysel hayatınızda kullanmak amacıyla yazıcı ve fotokopi makinalarımızdan birini kolayca kiralayabilirsiniz. Geçmişten bugüne vermekte olduğumuz bu köklü hizmet her geçen gün giderek daha fazla ilgi bulmaktadır.

Toner masrafları, makine alımı ve bakım onarım çalışmalarının yanı sıra arıza sonucu oluşan yedek parça temini gibi konular ile uğraşmadan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Fotokopi makinası ve yazıcı kiralama firması olarak talep edilen süreler boyunca anlaşmaya bağlı kalınarak sorunsuz bir kullanım sahibi olabilirsiniz.

İş, eğitim, sağlık, bireysel ve daha aklınıza gelebilecek pek çok alanda bu hizmetimiz büyük ilgi bulmaktadır. Kirala ile ilgili olarak ekonomik fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kyocera yazıcı kiralamak ve havale, EFT, kredi kartı ile ödeme seçeneklerimizden yararlanarak sizlerde işinizi daha performanslı bir biçimde yürütebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xerox Türkiye

Dijital Baskı Çözümleri

Fotokopi Makineleri

Yetkili Bayii ve Teknik Servis Hizmetleri

Takip EtPort Teknoloji Sosyal Medya
Yeniliklerimizden haberdar olmak için takip edin.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button